Nowa gra za darmo do pobrania. Za tydzień coś absolutnie wspaniałego

Gra za darmo do pobrania. Za tydzień coś absolutnie wspaniałego | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC

Nowa gra za darmo jest już dostępna w Epic Games Store. Gracze mogą pobierać Astro Duel II, czyli bardzo ciekawą grę akcji. Za tydzień… oj, coś świetnego!

Fakt, że możecie odebrać Astro Duel II nie powinien stanowić żadnego zaskoczenia, jeśli tylko na bieżąco obserwujecie ofertę darmówek Epic Games Store. Platforma nie przestaje oferować nowych tytułów bez opłat, a najnowszy przekona do siebie przede wszystkim fanów pełnych akcji indyków. Astro Duel II to “bijatyka z gatunku science-fiction, łącząca kosmiczne starcia z widokiem z góry z platformówką pełną akcji”, jak informują twórcy.

Tytuł może nie jest jakimś wielkim hitem i w szczególności nie o budżet czy oprawę tu chodzi, ale fani akcji powinni odnaleźć się bez problemu. Z pewnością mogą dostać parę solidnych godzin zabawy i to bez potrzeby płacenia. Prawdziwa gratka będzie jednak za tydzień, bo dostaniemy jednego z najlepszych RPG-ów science-fiction w historii, czyli Deus Ex: Rozłam Ludzkości. Jest to druga część cyklu z Adamem Jensenem, której akcja dzieje się w cyberpunkowej Pradze.

Kolejną darmówką będzie tęż indycze The Bridge. Jeśli tytuł wiele Wam nie mówi, już spieszę z wyjaśnieniem. Twórcy wydali zestaw trudnych łamigłówek, które faktycznie wymagają sporo główkowania. Cała koncepcja opiera się tym razem na manipulacji fizyką i perspektywą. Dla fanów propozycji wymagających myślenia – jak znalazł!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie