Nowe gry za darmo w Amazon Prime Gaming. Odbierz 2 tytuły

Amazon Prime Gaming z grą, której lepiej nie przegapić | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC

Już dziś do oferty Amazon Prime Gaming wejdą nowe gry za darmo. Do odebrania będą dwa tytuły, zastępując tym samym udostępnionego w ubiegłym tygodniu Fallouta 76. Muszę jednak ostudzić wasze emocje — tym razem nie ma mowy o “potężnych produkcjach”. Z drugiej strony, jak za darmo, to i ocet słodki…

Gry za darmo w Amazon Prime Gaming

Odebraliście już Fallout 76 z Amazon Prime Gaming? Gra MMO pojawiła się w usłudze w minionym tygodniu, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Wraz z premierą serialu na serwerach zjawiła się masa nowych graczy i poszukiwaczy przygód na pustkowiach. Tytuł wciąż jest dostępny, ale od dziś do odebrania będą zupełnie nowe gry za darmo.

Tym razem jednak nie ma mowy o wielkich hitach czy wysokobudżetowych grach z pierwszych stron serwisów. Do odebrania będą dwie mniejsze gry, które mimo wszystko warto sprawdzić. O jakich produkcjach mowa? Oto one:

Można zatem powiedzieć, że tym razem Amazon daje nam nieco odetchnąć od zbyt dużych i poważnych produkcji. Nie ma się co oszukiwać — mało kto zainteresuje się przedstawionymi dziś grami. Na całe szczęście w ofercie wciąż są gry udostępnione jakiś czas temu. Znajdziemy tam wspomnianego Fallouta 76, odsłonę Tactics czy coś z nieco innej beczki — chodzi oczywiście o Chivalry 2.

Źródło: Amazon Prime Gaming

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie