Green Hell otrzyma darmowy dodatek Spirits of Amazonia. Ujawniono datę premiery

Green Hell otrzyma darmowy dodatek Spirits of Amazonia. Ujawniono datę premiery
PC Switch

Studio Creepy Jar zapowiedziało właśnie darmowy dodatek do Green Hell. Spirits of Amazonia zadebiutuje już niedługo i rozwinie historię gry.

Polskie gry wideo to nie tylko dzieła dużych studiów jak CD Projekt, Techland, 11 Bit i Flying Wild Hog. Zespół Creepy Jar stworzył świetny survival o przetrwaniu w tropikalnej dżungli, który zaskarbił sobie serca i portfele bardzo wielu graczy.

Co ciekawe, Green Hell posiada też naprawdę przyzwoity tryb fabularny, który (w odróżnieniu od innych survivali) potrafi być bardzo angażujący. Wkrótce historia Zielonego Piekła znacznie się rozwinie.

Creepy Jar zapowiedzieli dodatek Spirits of Amazonia. Będzie on w pełni darmowy dla każdego posiadacza gry i zadebiutuje w kilku częściach. Pierwsza z nich trafi w ręce graczy już 28 stycznia.

Jak sama nazwa wskazuje, graczom przyjdzie zmierzyć się z trudnościami w amazońskiej dżungli, a także zaskarbić sobie zaufanie niebezpiecznych tubylców.

Dodatek będzie fabularnym prequelem i opowie historię sprzed wydarzeń z podstawowej wersji gry. Spirits of Amazonia zaoferuje większą mapę, nowe zadania i parę nieobecnych w grze wcześniej przedmiotów.

Warto wspomnieć, że dodatek pojawi się nie tylko na PC, ale też na Nintendo Switch. Green Hell za jakiś czas trafi na PlayStation 4 i Xbox One, jednak na ogłoszenie daty konsolowej premiery musimy jeszcze poczekać.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie