Gravity Rush 2 [PS Vita]. Prace idą pełną parą!

0 komentarzy

Zwiastun nowego projektu Gravity Team mogliśmy zobaczyć już w zeszłym roku. Później sprawa ucichła. Mamy jednak dobrą wiadomość.

Gravity Rush to obowiązek dla każdego posiadacza handhelda od Sony. Kto nie pogrywał w ten tytuł, radzę szybko nadrobić. W skrócie przypomnę, że wcielaliśmy się w młodą dziewczynę o imieniu Kat, która cierpiała na amnezję. Po spotkaniu z czarnym kocurem nabyła moc manipulowania siłą ciążenia. I zaczynała się zabawa!

Odpowiedzialne za grę studio Gravity Team pokazało podczas zeszłorocznych targów Tokyo Game Show zwiastun, który dał nam nadzieję na kontynuację przygody. Choć nie powiedziano wprost, że jest to sequel Gravity Rush, ujawniony materiał nie pozwalał sądzić inaczej. Sami zobaczcie.

Nowy projekt Gravity Team. Nie wygląda znajomo?


Trailer wywołał spory entuzjazm w światku PS Vita. Niestety, od czasu jego udostępnienia Sony nic o nowej grze nie wspominało. Do teraz! Keiichiro Toyama z Gravity Team zdradził, że trwają prace nad kolejnym tytułem.

W wywiadzie dla serwisu 4Gamer Toyama powiedział: Zespół przygotowuje kolejny tytuł. Prace idą gładko. Ten rok chcemy całkowicie poświęcić nowej produkcji. Będziemy ciężko pracować, by sprostać oczekiwaniom graczy.

Znowu nie padła nazwa gry, ale wszyscy chcemy wierzyć, że chodzi właśnie o sequel wspaniałej Gravity Rush. Też nie możecie się doczekać?

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się