Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Gratka dla fanów RPG. Dzisiaj pudełkowa premiera Pathfinder: Kingmaker

Jeśli jesteście miłośnikami klasycznych gier RPG, możecie już zaopatrzyć się w pudełkowe wydanie Pathfinder: Kingmaker wraz z dodatkami.

W polskiej edycji specjalnej Pathfinder: Kingmaker zawarto dodatkowe przedmioty: Expert’s Hat – zmysły noszącej ten kapelusz osoby są wyostrzone; Mesmerizing Necklace – naszyjnik, dzięki któremu czarodzieje stają się bogatsi w wiedzę; Owlcat Pet – zwierzak, który wzmocni umiejętności wykrywania ukrytych obiektów i pogłębi wiedzę na temat natury.

Gracze trafią do fantastycznego świata znanego z papierowego systemu RPG – Pathfindera. Ich zadaniem będzie zbudowanie i utrzymanie sprawnie funkcjonującego królestwa, tytuł czerpie też szereg inspiracji z klasyki gatunku – z Baldur’s Gate i Falloutem na czele – zatem na graczy czeka niezwykła przygoda, której współautorem jest ceniony Chris Avellone, niezapomniani kompani i dobrze znane, izometryczne ujęcie akcji.

Pathfinder: Kingmaker – produkcja studia Olwcat Games –  zadebiutował w pudełkowym wydaniu na PC 25 września. Gra dostępna w angielskiej wersji językowej.

Źródło: Techland

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 59 reviews)
Excellent44%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible49%