Pathfinder: Kingmaker walka

Ewelina Stoj

Bardziej od konkretnych gatunków ceni sobie kiedy gra ma "duszę" i pouczający przekaz. Nieco osamotniona w męskim świecie ruchomych pikseli próbuje udowodnić światu, że gry to także sztuka.

0 komentarzy

Pathfinder: Kingmaker – nadchodzi izometryczne fantasy dla miłośników Baldur’s Gate

Realia fantasy, izometryczne ujęcie akcji i Chris Avellone jako współautor fabuły – oto cechy Pathfinder: Kingmaker, który w pudełkowym wydaniu dostępny będzie na polskim rynku w wersji PC od 25 września.


Tytuł osadzono w świecie papierowego systemu RPG – Pathfindera. Krainę Stolen Lands przemierzamy, kontrolując grupę bohaterów. Zadaniem jakiemu musi sprostać gracz jest zbudowanie królestwa. Potem możesz zostać bezwzględnym tyranem lub rozsądnym władcą, ale którąkolwiek obierzesz drogę, pamiętaj o opiece nad poddanymi i ochroną ich przed atakami nieprzyjaciół i fantastycznych istot.

Pathfinder: Kingmaker – RPG z Chrisem Avellonem w tle

Uderzający w nostalgiczną nutę Pathfinder: Kingmaker inspirowany jest klasyką gatunku taką jak Baldur’s Gate i Fallout. Na graczy czeka niezwykła przygoda u boku niezapomnianych kompanów, z których każdy ma swój charakter i historię do opowiedzenia.

W dostępnej w Polsce edycji specjalnej zawarto dodatkowe przedmioty:

  • Expert’s Hat – zmysły noszącej ten kapelusz osoby są wyostrzone
  • Mesmerizing Necklace – naszyjnik, dzięki któremu czarodzieje poczują się bogatsi w wiedzę
  • Owlcat Pet – zwierzak, który wzmocni umiejętności wykrywania ukrytych obiektów i pogłębi wiedzę na temat natury

Pathfinder: Kingmaker – data premiery

Pathfinder: Kingmaker – produkcja studia Olwcat Games – zadebiutuje w pudełkowym wydaniu na PC już 25 września. Gra dostępna będzie w angielskiej wersji językowej. Po więcej szczegółów wydawca jakim jest Techland zaprasza na stronę internetową tytułu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.7
Rated 2.7 out of 5
2.7 out of 5 stars (based on 71 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average1%
Poor1%
Terrible54%