Nie wszystkie samochody z Gran Turismo 7 będą miały stałe ceny. Zapowiedziano nietypową funkcję

Gran Turismo 7 - zrzut ekranu
PS4 PS5

Gran Turismo 7 to bez wątpienia gratka dla fanów motoryzacji. Premiera już za nami, w tym miejscu znajdziecie naszą recenzję, a twórcy mają kolejne interesujące wieści.

W nowej grze Polyphony Digital możecie kupić legendarne samochody. Jeśli planujecie rozplanować sobie zakupy według cen, musicie jednak zmienić swoje zamiary. Potwierdzono, że wartość niektórych okazów nie będzie stała.

Specjalizująca się w wycenie i ubezpieczaniu klasycznych samochodów firma Hagerty potwierdziła, że pojawi się w GT7 w dość niespodziewanej roli. W grze znajdziemy wirtualny salon Hagerty, w którym zaopatrzymy się w ponad 70 samochodów, z czego w jednej chwili w sklepie pojawi się maksymalnie pięć pojazdów. Co więcej, sam prezes firmy Hagerty opowie o każdym z rzeczonych samochodów i będzie pełnił rolę doradcy.

Twórcy GT7 wykorzystają narzędzie Hagerty Valuation Tool, aby na bieżąco ustalać ceny samochodów. Spadki i wzrosty cen będą odpowiednio oznaczane w menu gry.

Dynamiczne ceny pojazdów to zdecydowanie nietypowe rozwiązanie, ale zdecydowanie urozmaici kolekcjonowanie wirtualnych samochodów. To też fantastyczna ciekawostka dla miłośników motoryzacji, którzy na bieżąco śledzą ceny.

Niedawno poznaliśmy plany dalszego rozwoju Gran Turismo 7. Przeczytacie o nich w tym artykule.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie