Aktualizacja Gran Turismo 7. Trzy nowe auta, kolejne tory i szereg innych zmian

Gran Turismo 7 / aktualizacja 1.13
Newsy PS4 PS5

Do Gran Turismo 7 zmierza aktualizacja, a wraz z nią – nowa zawartość. Będą to pierwsze nowe auta od czasu premiery gry.

O aktualizacji w oszczędnych słowach poinformował już wczoraj sam twórca serii GT, Kazunori Yamauchi. Nowy pakiet zaplanowano na dzisiaj. Grafika udostępniona przez twórcę gry ukazała również, co dokładnie znajdzie się w aktualizacji oznaczonej numerem 1.13; gracze otrzymają bowiem trzy zupełnie nowe auta.

Pakiet samochodów przedstawiony w tweecie zawiera: Subaru BRZ, Subaru BRZ GT300 (oba modele z rocznika 2021) oraz klasyczne Suzuki Cappuccino z 1991 roku. Niestety jak na razie nie ma dalszych detali związanych z poszczególnymi autami; jak widzicie na poniższej grafice, Yamauchi zaprezentował jedynie ich zarysy, zaś sama wiadomość jest wyjątkowo oszczędna w wyrazie:

Oczywiście nowe samochody to nie jedyna zawartość, jaką dodaje do Gran Turismo 7 nowa aktualizacja tytułu. Z pełną listą najświeższych zmian zapoznacie się na stronie twórców.

Gran Turismo 7 zadebiutowało 4 marca 2022 roku i na początku spotkało się z mieszanymi recenzjami. Choć krytycy byli niemal jednogłośnie zachwyceni nowym tytułem, gracze nie podeszli jednak do niego aż tak entuzjastycznie. Krytykowano m.in. mikrotransakcje, czyli element rzeczywiście mocno kontrowersyjny. Twórcy ostatecznie zdecydowali się na wprowadzenie zmian w ekonomii gry, co nieco ją ułatwiło – i to bez konieczności wydawania dodatkowych pieniędzy.

Na które z nowych aut postawicie na samym początku?

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie