Gra za darmo do odebrania. Druga część poprzedniej darmówki

Gra za darmo do odebrania już teraz | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC

Niedawno za darmo mogliśmy przypisać do konta pierwszą część, a teraz dają drugą. Nowa gra za darmo w IndieGala to Tomato Jones 2!

To taka gratka dla fanów pomidorów, Indiana Jonesa i platformowych wyzwań w grach wideo. Tomato Jones 2 nie jest jakoś szczególnie popularną pozycją, ale dla sporej części graczy może okazać się godnym spędzeniem tych kilku godzin przed monitorem. A przynajmniej na to liczę – skoro dają ją za darmo, to przecież żal nie skorzystać, prawda?

Gra za darmo w Indie Gala

Platforma Indie Gala to bardzo popularny serwis skupiający swoją uwagę przede wszystkim na różnych grach indie. Raz na jakiś czas możemy zgarnąć tam szereg tytułów kompletnie za darmo. Warto jednak pamiętać, że takie oferty najczęściej są ograniczone czasowo. Warto więc się spieszyć i odbierać te pozycje, które aktualnie są dostępne.

W tym momencie możecie odebrać Tomato Jones 2! Jest to druga część całkiem udanej platformówki o pomidorze, który został Indianą Jonesem. “Jedynkę” można było odebrać za free jakiś czas temu. Jeśli więc to zrobiliście, to teraz możecie skompletować kolejną część zestawu.

Aby odebrać tytuł, należy posiadać konto w serwisie Indie Gala. Logujemy się na nie, potem wchodzimy na podany link, scrollujemy niżej, gdzie klikamy “Add to Library”. Gra znajdzie się w naszej bibliotece.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie