Idealna gra dla fanów Indiany Jonesa za darmo. Bierzcie, póki jest

Gra za darmo dla fanów Indiany Jonesa | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC

Lubicie pomidory? Tak ogólnie, sosy albo ketchup? A Indianę Jonesa? Bo nowa gra za darmo oferuje coś przede wszystkim dla fanów tych rzeczy.

Zapewne zastanawiacie się, co ma pomidor do popularnego archeologa? Czy w nadchodzącej grze od Microsoftu pojawią się pomidory? Nie jest to wykluczone, ale tym razem chodzi o coś zupełnie innego. Kolejna gra za darmo na Indie Gala!

Gra za darmo do odebrania już teraz

Zapewne tytuł Tomato Jones niewiele Wam mówi, bo przecież to jeden z najdziwniejszych indyków, jakie w ogóle widziałem w ostatnim czasie. Nazwa gra zdradza tak naprawdę wszystko – wcielamy się w pomidora. I tak się składa, że jest on również archeologiem. I to takim w stylu Indiany Jonesa.

Tomato Jones to oparta na fizyce gra logiczno-przygodowa. Łączy w sobie klasyczną rozgrywkę platformówek RPG ze zręcznościowym stylem gier polegających na toczeniu kulek.

– czytamy w opisie

Ekhem… Tak. No cóż, twórcy nieco zaszaleli, bo oddają nam do dyspozycji platformówkę opartą na fizyce. Głównym celem graczy jest zbieranie monet i dostanie się do największego skarbu na końcu poziomu. Po drodze czekają na nas przeciwnicy, a także mnóstwo przeszkód i pułapek. Trzeba więc sobie z tym wszystkim poradzić.

Aby odebrać ten tytuł, należy posiadać konto w serwisie Indie Gala. Jego założenie jest bezpłatne. Potem udajecie się na powyższą stronę i na dole klikacie “Add to library”. Potem gra stanie się dostępna w bibliotece na Waszym profilu! Proste.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie