Nowa gra za darmo na Steam. To klimatyczny tytuł łączący Terminatora i Cyberpunk

Gra za darmo na Steam. Świetny tytuł z historią alternatywną w tle
Gry za darmo Newsy PC

Nie ma dnia bez nowych tytułów free2play, ale dzisiejsza gra za darmo na Steam to oferta naprawdę godna uwagi. Na bezpłatny model przeszła bowiem szalenie ciekawa gra taktyczna, która zabierze nas do realiów historii alternatywnej. Oto bowiem lądujemy w Berlinie w 2089 roku, gdzie Zimna Wojna nigdy nie dobiegła końca. Jest naprawdę ciekawie — i darmowo.

Steam i nowa gra za darmo. Warto zagrać

Wyobraźcie sobie mroczny klimat tech-noir, w którym stajemy na samym środku toczącego się od ponad 100 lat konfliktu. Zimna Wojna nadal trwa, jest 2089 rok, a świat nie jest już tym samym miejscem, co kiedyś. W nowej darmowej grze na Steam przyjdzie nam stoczyć wiele genialnie zrealizowanych pojedynków, do których podejdziemy taktycznie, niczym w najlepszych produkcjach z gatunku.

Co najważniejsze, omawiana produkcja jest dziś dostępna za darmo. Zagracie bez wydawania ani złotówki!

Zobacz też: Granie na PlayStation 3 nadal ma sens. Oto powód

Jeżeli produkcja zdobyła waszą uwagę, to nie pozostaje nic innego, jak tylko dodać ją do swojego konta. Zrobicie to z linku poniżej:

Każdego dnia przeczesujemy internet w poszukiwaniu nowych opcji do pogrania za darmo. Jeżeli interesują was takie pozycje, to koniecznie sprawdźcie nasz dział związany z produkcjami free2play. Można tam znaleźć prawdziwe perełki na PC i nie tylko!

Źródło: Steam

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie