Gra za darmo na Steam. Spieszcie się, liczba kodów ograniczona

Steam rozdaje prezenty dla graczy. Wystarczy jeden, prosty krok
Newsy PC

Fanatical rozdaje bez opłat kolejne kody na Steam. Nowa gra za darmo to Crumble, czyli tytuł, o którym zapewne nigdy nie słyszeliście.

Crumble zdobyło “bardzo pozytywne” noty od graczy na Steam, choć nie jest ich dużo. Nic dziwnego – mówimy o bardzo niszowej, niezależnej pozycji. Jest to gra przede wszystkim dla fanów platformówek i zręcznościówek. Jeżeli jednak uwielbiacie wyzwania, chcecie się odprężyć i pałacie miłością do systemu poruszania się ze Spider-Mana, jest to coś zdecydowanie dla Was.

Gra za darmo w formie kodu na Steam

Fantical kolejny raz rozdaje grę za darmo i kolejny raz mówimy o tytule na Steam. Trzeba jednak pamiętać, że aby odebrać kod, należy posiadać konto w serwisie (ale nie trzeba podpinać danych płatności). Jeżeli nie stanowi to dla Was problemu, wystarczy udać się w to miejsce. Tam klikacie “add to cart” i możecie cieszyć się kodem, który niemal natychmiast pojawi się na Waszym koncie. Kod przeznaczony jest wyłącznie na platformę Valve.

Crumble to platformówka fizyczna z mechaniką chwytającego języka. Dołącz do chaosu niestabilnych platform i nieoczekiwanych zniszczeń z tą uroczą niebieską kulką! Spróbuj przejść przez ekscytujące poziomy, które spadają wokół ciebie. Poruszaj się jak szlam, skacz jak piłka, huśtaj się jak Spiderman!

– informują twórcy

Oferta skończy się za pięć dni (od momentu opublikowania tego artykułu). Niestety, liczba kodów jest ograniczona i dość szybko spada. Dlatego też najlepiej pospieszyć się, aby nikt nas nie ubiegł.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie