Macie jeszcze czas, aby odebrać to udane RPG za darmo

Gra za darmo. Aby odebrać to RPG, nie macie wiele czasu | Newsy - PlanetaGracza
Gry za darmo Newsy PC

Kolejna gra za darmo na GOG-u to Shadows: Awakening. Jeśli nadal nie przypisaliście jej do konta, polecam zrobić to teraz, bo oferta dobiega końca!

Nie mówimy o żadnej rewolucji w dziedzinie gier RPG, choć twórcy wyraźnie mieli spore ambicje, aby zaoferować coś nowego i świeżego. Mimo wszystko fani takich gier znajdą tu sporo dobrego. Lepiej się upewnić, że odebraliście prezent!

Gra za darmo na GOG dla fanów RPG

Od początku minionego weekendu GOG ma nie lada prezent dla graczy. Z okazji rozpoczętej wyprzedaży gier na platformie, każdy posiadacz konta w serwisie może odebrać za darmo Shadows: Awakening. Gratka dla fanów RPG i nie tylko. Trochę czasu już minęło, a oferta kończy się dziś o godzinie 15:00. Do tej pory możecie jeszcze zdążyć, więc jeśli nadal nie odebraliście tytułu, radzę zrobić to teraz!

Shadows: Awakening to wyjątkowa, izometryczna gra RPG dla jednego gracza z taktyczną walką w czasie rzeczywistym. Wyruszasz na epicką przygodę z wymagającą rozgrywką, wciągającą fabułą i czarującą grafiką.

– opisują twórcy

Być może kojarzycie nieco zapomniany cykl Heretic Kingdoms, którego Shadows: Awakening jest nową częścią. Gracze wcielą się w pożeracza dusz, mroczny byt, który pochłania dusze umarłych bohaterów, zdobywając ich umiejętności. Klasycznie celem jest uratowanie świata, a dokonamy tego w całkiem niezłych okolicznościach audiowizualnych i z fabułą na 20 – 30 godzin.

Gra nie posiada żadnych zabezpieczeń DRM, także nie musicie bać się o zewnętrzne oprogramowanie. Raz odebrana, na zawsze pozostanie w Waszej cyfrowej bibliotece.

Źródło: GOG

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie