Gra za darmo dla wszystkich! Ale czekaj… tylko Sony chce jednak złotówkę

Gra za darmo PS Store
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Chcesz pograć za darmo w Destroy All Humans! Clone Carnage? Nic trudnego, ponieważ tytuł jest teraz za free. No, oprócz PS Store, gdzie trzeba za niego zapłacić 1 zł i 15 groszy. To “prawie darmo”.

Tytuł Destroy All Humans! Clone Carnage kosztował dotychczas 54 zł, lecz przeszedł na model free-2-play. Oznacza to, że od teraz gra za darmo jest dostępna na PC oraz konsolach, choć w przypadku PlayStation… nie do końca.

W informacji prasowej od THQ Nordic niestety nie wytłumaczono, dlaczego w PS Store tytuł jednak nie jest za darmo, choć tytuł wiadomości głosi, że “Za darmo dla wszystkich”. Znajduje się tam jedynie adnotacja, że na PlayStation należy zapłacić 0,01$ (USA) lub 0,25€ (Europa). W Naszym kraju wychodzi 1,15 zł.

Gra za darmo – gdzie pobrać Destroy All Humans! Clone Carnage?

Oto linki do pobrania tytułu:

Clone Carnage! to w zasadzie samodzielne DLC zawiera 4 tryby, 6 map i tryb wieloosobowy dla maksymalnie 4 graczy. Jest również tryb dzielonego ekranu w lokalnej grze dla 2 graczy.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie