Gra z darmo do pobrania. Coś dla fanów TLoU i Days Gone

The Day Of Survival - gra za darmo
Newsy PC

Jeśli lubicie postapokaliptyczne światy, po których pętają się zombiaki, możecie sięgnąć po The Day Of Survival. To nowa gra za darmo i choć jest dziełem jednej osoby, wygląda całkiem smakowicie.

Na przełomie roku pojawiła się nowa gra za darmo na PC, która oferuje otwarty świat i dowolność w tym, gdzie skierujemy swoje kroki. Mowa o The Day Of Survival, które co prawda nie stanie do walki z takimi tytułami jak Days Gone czy The Last of Us, lecz cóż… odpowiada za nią jedna osoba, a do tego tytuł jest dostępny za darmo. Każdy fan postapokalipsy może więc zassać plik i sprawdzić, czy uda mu się wygrać walkę o życie.

The Day Of Survival – gra za darmo do pobrania. Co oferuje?

Jak na jednoosobowy projekt, jest naprawdę nieźle. Odpalając The Day Of Survival odwiedzimy otwarty świat, pełen różnych miejsc do odkrycia, wyzwań i misji do wykonania. Jak czytamy na stronie projektu, jedynym ograniczeniem jest tutaj Twoja wyobraźnia i odwaga eksploracji każdego zakątka tego rozległego świata.

Gra nie posiada tradycyjnego trybu fabularnego, ale oferuje różne misje rozsiane po mapie. Możemy je podejmować w dowolnym momencie i kolejności, albo skupić się na zbieraniu surowców, budowie „bazy”, kompletowaniu broni i walce.

Na poniższym filmiku zobaczycie fragment rozgrywki z The Day Of Survival i jak dla mnie, wygląda to naprawdę ciekawie. Pamiętajcie, że mówimy o darmowej grze jednego programisty! Chętni na pobranie? Zatem zapraszamy na oficjalną stronę projektu pod ten link.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie