Odbierajcie tę grę za darmo już teraz. Przerażająca przygoda w otwartym świecie

Gra za darmo dla fanów open world | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC

Nowa gra za darmo dostępna jest w serwisie Indie Gala. Bez opłat możemy przypisać tytuł do naszej biblioteki, lecz musimy mieć tam konto.

Dosłownie przed chwilą pisałem o ciekawym tytule dostępnym zupełnie za darmo na Steam, a już teraz gracze mogą pobierać kolejną pozycję, tym razem dzięki Indie Gala. Niezależny serwis gromadzący tytuły indie oferuje bezpłatny dostęp do Die Young. Tak, gra już była tam kiedyś do przypisania bez opłat, więc jeśli ją macie, to super. Jeśli nie – być może warto to zrobić?

Nowa gra za darmo dla fanów parkouru w otwartym świecie

Die Young to w końcu całkiem nieźle przyjęta przygoda z parkourem, dziwnymi ludźmi goniącymi za nami, mnóstwem psów i to wszystko w otwartym świecie. Deweloperzy postanowili zaoferować graczom swoisty miks Dying Light z The Forest, podsypany garstką własnych pomysłów.

Porwana bez wyraźnego powodu na olśniewającą, ale tajemniczą wyspę na Morzu Śródziemnym, młoda dziewczyna musi znaleźć sposób na ucieczkę. Uzbrojona jedynie w spryt, zwinność i wolę pozostania przy życiu, musi uciec lub umrzeć młodo.

– czytamy w opisie gry na Steam

Aby odebrać tytuł za darmo, należy posiadać konto w serwisie. Jego założenie jest kompletnie bezpłatne. Później trzeba udać się na poniższą stronę, zescrollować troszkę niżej, kliknąć “ADD TO LIBRARY” i już można pobierać grę bezpośrednio ze swojej biblioteki.

Rozdawnictwo świętuje mijający weekend, więc polecam się pospieszyć, bo wkrótce tytuł może zniknąć z dostępności.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie