Świetna gra akcji FPP do odebrania za darmo. Warto się pospieszyć

Gra za darmo dla fanów open world | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC

Kolejne rozdawnictwo przeprowadzane jest nie przez Epica czy inne tego typu platformy, a przez sklep IndieGala. Gra za darmo to udane Die Young.

Jednym z najlepszych uczuć na świecie jest z pewnością możliwość przypisania do naszych kont kolejnych gier za darmo. Uczucie to, a przynajmniej ja tak uważam, jest potęgowane, gdy odebrana pozycja okazuje się naprawdę dobra. I właśnie tak wiele osób może odebrać kolejną darmówkę. IndieGala rozdaje bez opłat Die Young. Tytuł był już niegdyś w rozdawnictwach, ale wiele osób mogło nie zdążyć go przypisać. Teraz warto jednak się pospieszyć, choć nie wiemy, jak bardzo.

Gra za darmo na IndieGala

Od niedawna można za darmo odebrać tytuł, który w momencie debiutu przeszedł bez echa, ale trochę szkoda. Die Young to bardzo ciekawa pozycja FPP z 2019 roku, w której korzystając z narzędzi w stylu gier survivalowych i parkouru próbujemy przeżyć i uciec z wyspy, na którą trafiliśmy w tajemniczych okolicznościach. Oddam może głos samym deweloperom – tak brzmi opis gry na Steam:

Porwana bez wyraźnego powodu na przepiękną, ale tajemniczą wyspę na Morzu Śródziemnym, młoda dziewczyna musi znaleźć sposób na ucieczkę. Uzbrojona jedynie w swój spryt, zwinność i chęć utrzymania się przy życiu, musi uciec lub umrzeć młodo.

– czytamy

Produkcję odbierzemy za pośrednictwem darmówek na IndieGala. Aby to zrobić, należy zalogować się na nasze konto, zescrollować na dół i kliknąć “download”. Warto dodać, że nie ma mowy o kodzie na Steam czy czymś podobnym. To po prostu skompresowany zip zawierający pliki. Gra za darmo dostępna jest zapewne przez określony czas, ale nie ma informacji, kiedy wydarzenie się kończy.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie