Gra za darmo. Łap klucz Steam na survivalowy horror, masz 6 dni na odebranie

Steam-Desolate-za-darmo
Newsy PC

Kto lubi tajemnice, ubijanie potworów i dreszczyk emocji, może odebrać za free niezły survivalowy horror z widokiem FPP. Gra za darmo w formie klucza Steam czeka w jednym ze znanych sklepów.

Fanatical to jeden z popularniejszych sklepów oferujących klucze z grami. Często też możemy dostać tam grę za darmo i tak właśnie jest dzisiaj. W nowej ofercie pojawił się tytuł łączący horror i walkę o przetrwanie. Mowa o Desolate od studia Nearga, które zadebiutowało na PC w styczniu 2019 roku. Chcesz klucz Steam za darmo?

Desolate – klucz Steam, gra za darmo

Jak wspomniałem, po darmowy kluczyk musicie się udać do Fanatical. Grę otrzymują osoby, które subskrybują newsletter sklepu. To tylko kilka kliknięć. Czy warto? Choć Desolate hitem nie jest, wciąż mamy do czynienia z przyzwoitą produkcją z mrocznym postapokaliptycznym klimatem. Możemy ją rozegrać w kooperacji w cztery osoby lub w pojedynkę.

Odpalając Desolate, wejdziemy w otwarty świat pełen tajemnic oraz mutantów. Odwiedzimy opuszczone osiedla, tajne ośrodki badawcze i bazy wojskowe. Zagrożeniem są tutaj jednak nie tylko potwory, lecz również wszelkie anomalie wpływające na psychikę naszego bohatera. Zatem… nie dajmy się zwariować.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie