Gra za darmo do odebrania już teraz. Spieszcie się, póki jest

Gra za darmo do odebrania już teraz! | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC

Obecnie dostępna jest nowa gra za darmo, ale tym razem na platformie IndieGala. Jeżeli posiadacie tam konto lub chcecie je założyć, warto odebrać ten tytuł.

Jak sama nazwa wskazuje, IndieGala to platforma specjalizująca się w raczej mniejszych tytułach od niezależnych deweloperów. Where’s My Helmet? to jedna z takich pozycji, lecz może szczególnie przemówić do fanów klasyki.

Gra za darmo w IndieGala

Nie liczcie tu na epicką i gigantyczną przygodę, ale to nadal ciekawa atrakcja dla fanów platformówek. Twórca zastrzega, że inspirował się klasyką i wydał nieco unowocześnioną wersję platformówek, w których równie ważne, co pokonywanie przeszkód, jest pokonywanie wrogów. I tym razem mamy do czynienia z tytułem w klimatach nordyckich.

W tej grze gracz kontroluje postać o imieniu Axel, która jest wyposażona w kilka toporów, którymi trzeba mądrze rzucać, ponieważ nie można ich nadużywać, ponieważ trzeba chwilę poczekać, aby naładować, zanim rzucisz więcej, używając albo jako broni, albo narzędzia do wspinaczki, pozwalając naszemu bohaterowi chronić się przed hordami wrogów i / lub pokonywać niezliczone wyzwania i łamigłówki po drodze.

– czytamy w opisie gry (pis. oryg.)

Może opis jakoś szczególnie nie przekonuje, ale skoro mowa o grze za darmo, to chyba nie ma co wybrzydzać. Where’s My Helmet? odbierzecie bez opłat w tym miejscu. Aby zgarnąć tytuł, trzeba posiadać konto w serwisie. Jego założenie jest bezpłatne.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie