Świetny polski horror za darmo. Odbierajcie grę czym prędzej

Gra za darmo. Świetny polski horror | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC

To kolejna już gra za darmo na platformie GOG. Tym razem możemy kompletnie bez żadnych opłat odebrać The Beast Inside, czyli udany polski horror.

Platforma GOG regularnie rozdaje gry bez opłat, a tym razem padło na wyjątkowo ciekawą pozycję. Szczególnie dla fanów survival horrorów i tytułów z rodzimego podwórka. Za darmo odbierzecie bowiem The Beast Inside!

GOG i kolejna gra za darmo

Jeśli miałbym coś powiedzieć o polskim The Beast Inside to przede wszystkim bardzo wyjątkowy pomysł na fabułę. Przyznam, że przez całą rozgrywkę czułem się zaskoczony scenariuszem i wieloma pomysłami deweloperów, nawet jeżeli nie wszystkie wypaliły. W każdym razie tak – ja ten tytuł posiadam i do przeszedłem, ale i tak polecam zrobić to każdemu. Szczególnie że nie musicie obecnie nic płacić.

Boston, 1979, Adam, kryptoanalityk CIA, opuszcza miasto i wraz z żoną Emmą przenosi się na wieś – Blackstone. Jego zwierzchnicy obawiają się, że nie będą mogli go tam zabezpieczyć, ale Adam uważa, że potrzebuje spokojnego miejsca w lesie, aby kontynuować prace nad złamaniem kodu wojskowego. Jego działania są kluczowe, jeśli złamie sowiecki szyfr, może zmienić bieg Zimnej Wojny. Jednak Blackstone to zupełne przeciwieństwo spokojnego miejsca, którego się spodziewali…

– czytamy w opisie fabuły gry

Jeżeli chcecie przypisać tytuł do konta, zrobicie to bezpośrednio z poniższego linka. Należy w niego wejść, upewnić się, iż jesteśmy zalogowani na nasze konto i potem kliknąć „Zdobądź za darmo”. Zostaniemy przeniesieni do głównej strony, gdzie potwierdzimy odbiór.

Oferta kończy się o godzinie 8:59 dnia 6 lutego 2024 roku. Polecam więc odebrać tytuł wcześniej, aby potem nie zapomnieć.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie