Gra za darmo do odebrania na GOG-u. Kto chce podbić Ziemię?

gra za darmo - gog - x-morph defense complete edition
PC

Gra za darmo. Powtarzam, gra za darmo czeka na platformie GOG. Spieszcie się logować na swoje konta, by przypisać do nich X-Morph: Defense Complete Edition.

Co jak co, ale czasem ambitne połączenia dwóch różnych gatunków sprawdzają się najlepiej. Tak jest właśnie w przypadku omawianej produkcji, która jest połączeniem strategii i shootera. Wcielacie się w niej w przedstawiciela rasy kosmitów, który planuje podbić Ziemię. Niestety, gatunek ludzki jest bardzo dobrze na to przygotowany, dlatego łatwego zadania nie macie.

X-Morph: Defense Complete Edition za darmo na GOG

Rozgrywka dzieli się na dwie fazy – budowania oraz ataku. W tej pierwszej tworzycie wymyślne pułapki, które następnie użyjecie w tej drugiej. Latając statkiem kosmicznym, walczycie z wrogimi jednostkami ludzi. Macie możliwość także zawalania budynków lub mostów, więc wykorzystajcie odpowiednio otoczenie na swoją korzyść.

Głodni darmowych gier? Zachęcam w takim razie do zaglądania do Działu Promocji. Znajdziecie tam codziennie wiele ofert, w tym często właśnie na takie darmówki. Poza tym oczywiście najlepsze okazje na gry, sprzęty gamingowe, konsole i wiele więcej. To dobry sposób, by niejeden raz zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie