Wspaniała wiadomość dla fanów Wormsów. Jedną z części odbierzemy za darmo

Gra za darmo w GOG.com. Padło na kultowe Wormsy
Newsy PC

Oczywiście nie trzeba być fanem “robaczków”, aby przypisać grę do konta. Kolejna gra za darmo w GOG to Worms Revolution Gold Edition.

GOG obecnie raz na jakiś czas rozdaje gry. W serwisie wciąż trwa dość spora zimowa wyprzedaż, ale lepiej nie zapomnieć o tym, aby zajrzeć tam w celu przypisania kolejnej produkcji za darmo do swojego konta. Tym razem padło bowiem na dość spory hit, który kojarzą chyba wszyscy gracze.

Kolejna gra za darmo

Wormsy to seria-legenda, choć bywały części mniej lub bardziej udane. Zdecydowanie jedną z ciekawszych pozycji jest Worms Revolution, czyli odsłona kultowych “robali” z 2012 roku. Twórcy z Team17 postanowili wtedy powrócić do korzeni cyklu i zaprojektowali tytuł, który mocno nawiązuje do klasyki. Fani dość standardowej, “wormsowej” rozgrywki mogą być ucieszeni.

Jeżeli checie odebrać ten tytuł za darmo, musicie udać się na tę stronę. Gdy klikniecie “go to giveaway” zostaniecie przekierowani do strony, na której możecie przypisać grę do konta. Trzeba, rzecz jasna, posiadać konto w serwisie.

Warto przy okazji pamiętać, że nie jest to jedyna taka oferta obecnie dostępna. Epic Games Store codziennie rozdaje nowe gry, a jeżeli macie konto Amazon Prime, możecie liczyć na zastrzyk dodatkowych 10 pozycji bez opłat. No i możecie też udać się do naszego działu “Promocje” po więcej dobrych ofert (w tym darmowych gier!).

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie