Świetny i dynamiczny FPS do odebrania za darmo. Epic Games Store rozdaje kolejny prezent

Gra za darmo w Epic Games Store - świetny FPS dla fanów dynamiki
Newsy PC

Choć Wigilia już dawno za nami, Epic Games Store wciąż rozdaje prezenty. Nowa gra za darmo dostępna jest w sklepie, a jest nią Severed Steel.

O Severed Steel musiałem wiedzieć wcześniej, gdyż tytuł ostatnio odkryłem na swojej liście życzeń na Steam. Najwyraźniej jednak o nim zapomniałem. Być może dlatego nowa gra za darmo w Epic Games Store jest dla mnie taką niespodzianką. Mowa w końcu o naprawdę ambitnym i całkiem udanym FPS-ie dla fanów wysokooktanowych gier akcji.

Severed Steel zabiera nas do futurystycznego świata przyszłości, w którym przyjdzie nam wcielić się w jednoręczną zabójczynię. Powoduje to, że naszym arsenałem jest głównie broń jednoręczna, jak choćby pistolety. Nie można także jej przeładować, więc wzorem rodzimego Superhot, musimy starać się poruszać na tyle dynamicznie, aby zabierać nowe spluwy z rąk wrogów.

A nie jest to raczej łatwe, bo produkcja cechuje się bardzo wysokim poczuciem „pędu”. Będziemy tu nie tylko strzelać do wrogów, ale również skakać, wspinać się, rzucać na ziemię i kopać wszystko dookoła, a jakby tego było mało – otoczenie jest w pełni podatne na zniszczenie. Brzmi wymagająco i być może tak jest, choć aby się upewnić, po prostu radzę samemu przetestować tę grę. Odbierzecie ją za darmo w tym miejscu.

Przypominam, że ten przeciek się potwierdził. Istnieje bardzo duża szansa, że dziś o godzinie 17:00 dostaniemy za darmo Mortal Shell. czyli świetnego soulslike’a od niezależnych deweloperów.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie