Gra za darmo od GOG. Niezły FPS w konwencji horroru

Betrayer-gra-za-darmo
Newsy PC

Mroczna przygoda w kolonialnej Ameryce w 1604 roku czeka do odebrania. Oto kolejna gra za darmo, którą rozdaje GOG.

Tym razem możemy otrzymać pierwszoosobową przygodówkę w klimacie horroru od niezależnego studia Blackpowder Games. Mowa o Betrayer z 2014 roku, który cieszy się bardzo pozytywnymi opiniami na Steam. Na szczęście, do odebrania jest wersja bez DRM, którą oferuje platforma GOG.

Gra za darmo od GOG. Pobieraj Betrayer 

Tytuł jest naprawdę godny polecenia. Choć ma swoje lata na karku, posiada przyzwoite opinie, nie tylko na wspomnianym Steam. Użytkownicy Metacritic w ponad setce ocen przyznali tytułowi notę 7,2/10.

Betrayer to przygodowa gra akcji z perspektywy pierwszej osoby, która przenosi Cię do Nowego Świata na przełomie XVII i XVII wieku. Mamy tutaj sporą domieszkę mroku, zatem fani horrorów tym bardziej powinni sprawdzić ten tytuł.

Jest rok 1604. Wypłynąłeś z Anglii, spodziewając się dołączyć do walczącej kolonii na wybrzeżu Wirginii. Zamiast tego znajdziesz tylko duchy i tajemnice. Jaka katastrofa spustoszyła ziemię i pozbawiła ją koloru i życia? Gdzie są osadnicy i plemiona, które tu mieszkały?

Mamy otwarty świat do eksploracji oraz broń z początku XVII wieku, w tym muszkiety, łuki, kusze i tomahawki. Możemy ulepszać swój arsenał i atakować wrogów zarówno “na Rambo”, jak i z ukrycia.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie