Ostatnie godziny na odebranie świetnej gry za darmo w Epic Games Store

Windbound gra za darmo w Epic Games Store
PC

Dziś czwartek, a oznacza to, że w Epic Games Store czekać na nas będzie nowa gra za darmo. Do tej pory macie jednak jeszcze czas, aby przypisać Windbound.

Wcześniej pisaliśmy o tej grze, jako o tytule, który dość mocno przypomina przygody Aloy z Horizona.

Gra za darmo w Epic Games Store – to ostatnie godziny na odbiór

Epic postawił sobie jeden, jasny cel – dostarczanie graczom tego, co uwielbiają najbardziej. O co chodzi? O darmowe gry, rzecz jasna. Dziś czwartek, więc o godzinie 17:00 pojawi się kolejna pozycja do odebrania.

Zanim jednak wybije oczekiwana godzina, wciąż możecie skorzystać z poprzedniej promocji. Warto się nią zainteresować, bo bez żadnych opłat możemy zyskać naprawdę ciekawą grę. Windbound, bo tak się nazywa, w pewien sposób przypomina Horizona, ale skupia się przede wszystkim na eksploracji dość bogatego archipelagu.

W tytule od 5 Lives Studios wcielimy się w Karę, dziewczynę, która zmuszona została do podróży do proceduralnie generowanej krainy, składającej się z archipelagu mniejszych wysp. Jeżeli lubicie uroczy styl artystyczny i nie macie nic przeciwko skupieniu się na eksploracji i odkrywaniu nieznanego – warto udać się pod ten adres, aby odebrać grę.

Jeżeli szukacie jeszcze więcej ciekawych okazji – nie musicie się męczyć! Wystarczy bowiem udać się do naszego działu promocji, gdzie codziennie znajdujemy dla Was warte uwagi oferty. Mamy tam darmowe gry, przeceny na konsole, sprzęt i różnego rodzaju akcesoria. Ponadto regularnie możecie sprawdzić nasze poradniki zakupowe, jeżeli przymierzacie się do kupna choćby telewizora, ale za nic nie wiecie, który wybrać.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie