Gra za darmo czeka na Epic Games Store. Brzmi jak spin-off przygód Aloy z Horizona

Gra za darmo - Epic Games Store - Windbound
PC

Czwartek, po godzinie 17:00, a to oznacza, że w Epic Games Store czeka na Was kolejna gra za darmo do odebrania. Tym razem coś, co brzmi przynajmniej „na papierze” jak spin-off Horizona od Guerilla Games.

Na przypisanie Windbound do swoich kont w EGS macie czas to 17 lutego 2022 roku, do godziny 16:59. Jak za każdym razem, rekomenduję pospieszyć się z tym, by ewentualnie o tym nie zapomnieć.

W Windbound wcielacie się w Karę, która na skutek przykrych wydarzeń na morzu trafiła do proceduralnie generowanej krainy, gdzie musi sobie poradzić w samotności i przeżyć. Okazuje się prędko, że w miejscu, w którym znalazła się protagonistka, są ślady wcześniejszej cywilizacji. Wraz z postępami w grze natraficie na kolejne poszlaki będące wskazówkami na drodze do poznania głębszej fabuły. To survival fantasy z przepiękną, acz prostą, oprawą graficzną, więc wielu graczom powinien przypaść do gustu.

Kolejna gra za darmo do odebrania szczególnie spodoba się miłośnikom poruszających historii. Kolejnym gratisem od wujka Epica będzie Brothers – A Tale of Two Sons, czyli produkcja w której pokierujecie dwójką braci, by odnaleźć lek dla Waszego ojca. Osobiście rekomenduję ogrywać ten tytuł przy pomocy pada, co ma spory wpływ na odbiór całego doświadczenia.

Chcecie więcej świetnych gamingowych okazji? Znajdziecie je, przeglądając Dział Promocji. Niejeden raz dzięki publikowanym tam wpisom chwaliliście się nabytymi grami, sprzętem, konsolami i innymi tego typu artykułami. Zaglądanie tam to dobry sposób, by móc zaoszczędzić często nawet kilkadziesiąt złotych.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie