Nowa gra za darmo w Epic Games Store. Bardzo dobrze przyjęta pozycja

Gra za darmo w Epic Games Store. Spieszcie się odebrać świetną pozycję
Newsy PC

W Epic Games Store dostępna jest już nowa gra za darmo. Tym razem padło na Warpips, ale zaskoczenia w tym nie ma, bo przecież wiemy to od tygodnia.

Epic Games Store ciągle rozdaje gry zupełnie za darmo. Gracze na PeCetach chyba już przywykli do tego, aby w każdy czwartek/piątek zaglądać na Epica i przypisywać sobie kolejne gry do konta. Czasami naprawdę warto, bo platforma potrafi rozdawać wielkie i docenione hity. Znacznie częściej mowa jednak o mniejszych tytułach od niezależnych deweloperów. Nie znaczy to jednak, że nie są warte uwagi.

Nowa gra za darmo na Epicu!

Kolejna produkcja również należy do segmentu gier indie, ale potrafi dostarczyć mnóstwo dobrej zabawy. Mowa o strategii czasu rzeczywistego Warpips, która na Steamie zdobyła bardzo pozytywne noty od społeczności. Twórcy postanowili nieco namieszać w gatunku i zaoferowali dość wizjonerskie podejście do tego typu pozycji. No i połączyli RTS-a z tower defense, więc na brak różnorodności nie ma co narzekać.

Wiemy już także, czego można spodziewać się za tydzień. Będzie to Duskers, które na pierwszy rzut oka wygląda… oszczędnie. Nie dajcie się jednak zwieść, bo to naprawdę ciepło przyjęty tytuł, a do tego dosłownie obsypany różnymi nagrodami. W grze wcielimy się w operatora kosmicznych dronów, które wysyłane są na misje zwiadowcze i naukowe w celu zrozumienia, co się w ogóle stało z ludzkością i wszystko przypomina jeden wielki kosmiczny cmentarz. Jest trochę mrocznie, trochę niepokojąco i zdecydowanie intrygująco.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie