Odbierzcie ostatnią grę za darmo w Epic Games Store. Dziś świetnie przyjęta strategia

Gra za darmo w Epic Games Store. Dziś świetnie przyjęta strategia
Newsy PC

Nowa gra za darmo już dziś w Epic Games Store. Do tej pory możemy jednak wciąż przypisać pozycję dostępną od ubiegłego tygodnia.

Przyznam, że przypominanie i pisanie o kolejnych darmowych grach na Epicu działa pozytywnie też na mnie – regularnie zapominam o kolejnych pozycjach, więc służbowy obowiązek niejako mi o tym przypomina. Ledwo co zdążę odebrać jeden tytuł, a tu po paru godzinach już trzeba zainteresować się kolejnym. Dziś jest tak samo. Choć ostatnio sam pisałem o nowej grze w EGS, do tej pory nie zdążyłem jej odebrać. Później mógłbym żałować, bo to w końcu całkiem ciekawa pozycja.

Gra za darmo w Epic Games Store

Chodzi bowiem o Recipe for Distaster, czyli grę o zarządzaniu restauracją. Brzmi może i prosto, ale w praktyce stworzenie takiego lokalu, a później aspirowanie do kolejnych wyróżnień i nagród za serwowane dania należy do bardzo ciężkich zadań. Tytuł powinien odpowiadać każdemu, kto akurat ma ochotę na zagranie w mniej stresujące (pozornie!) pozycje.

Dziś z kolei po godzinie 17:00 zgarniemy Warpips, czyli stosunkowo świeżą, bo z ubiegłego roku, strategię czasu rzeczywistego. Tytuł zebrał na Steam bardzo przyzwoite opinie od graczy, więc szykuje się naprawdę ciekawa pozycja. Jest tym bardziej wyjątkowa, że gra kusi również elementami znanymi z produkcji typu tower defense. Tak naprawdę ingerencja gracza ogranicza się tutaj do odpowiedniego zrzucania jednostek na pole bitwy, a AI zrobi za nas resztę.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie