Wyciekła nowa gra za darmo w Epic Games Store. Kosmiczne RPG lepsze od Starfield?

Gra za darmo z Epic Games Store wyciekła | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC

Mówimy o grze bardzo podobnego do dość mieszanie przyjętego Starfielda, choć bliżej jej do Fallouta! Nowa gra za darmo w Epic Games Store wyciekła.

Co za tydzień w Epic Games Store? Nie musimy już rwać sobie włosów z głowy, bo odpowiedź “wyciekła” przedwcześnie. Podkreślam jednak, że nadal mowa o nieoficjalnych informacjach, także wiele może się zmienić. Odpowiada jednak za nie bardzo zaufane źródło.

Nowa gra za darmo w Epic Games Store to kosmiczne RPG

Billbil-kun to uznany leaker, który skupia się na przedwczesnym ujawnianiu nowych gier za darmo lub tych dostępnych w ramach abonamentów. Na dealabs pokusił się o zapowiedź nowych darmówek, które zgarniemy z Epic Games Store. A w zasadzie jednej, ale za to jakiej! Mowa o bardzo dobrej pozycji, która przemówi szczególnie dla tych, którzy nie są zadowoleni ze Starfield.

Mowa o The Outer Worlds i to w wersji Spacer’s Choice Edition, która zawiera w sobie wszystkie do tej pory wydane dodatki i rozszerzenia, w tym te fabularne. Ponadto twórcy zadbali o lekki remaster graficzny, a także upłynnioną wydajność, przez co tytuł nie powinien sprawiać już takich problemów na nieco starszych PeCetach. Słowem: wiele dobrego w jednym. Sam przyznam, że The Outer Worlds szczególnie mnie nie porwało, ale to nadal świetne RPG w klimacie Fallouta, jednak w wydaniu międzygwiezdnym.

Gra w wersji na Steam obecnie kosztuje aż 259 zł, także możliwość jej darmowego odebrania brzmi wręcz zbyt dobrze. Mimo wszystko billbil-kun to znany i wiarygodny informator, który rzadko się myli. Jeśli tylko Epic Games Store nie zmieni planów, szykuje się prawdziwa gratka!

Przypomnę, że do dzisiaj, do godziny 17:00 nadal możecie odebrać za darmo Call of the Wild: The Angler oraz Invincible Presents: Atom Eve. Od dziś oferta zmieni się na urocze Islets, aby potem, od 4 kwietnia, przybrać postać The Outer Worlds.

Jakby kto pytał – tak, wiemy że to kosmiczne RPG było dostępne już wcześniej, ale jeśli ktoś nie zdążył, to będzie miał teraz świetną okazję to naprawić!

Źródło: https://www.dealabs.com/magazine/epic-games-store-on-connait-le-jeu-gratuit-du-4-avril-2024-46596

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie