Bierzcie nową grę za darmo w Epic Games Store. Wiemy, co za tydzień

Gra za darmo w Epic Games Store. Co za tydzień? | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC

W Epic Games Store dostępna jest nowa gra za darmo do pobrania. To dość mało popularny niezależny tytuł, ale skoro za darmo to chyba warto, nie?

Zaskoczenia nie ma, bo oferta Epica wyciekła już wcześniej. Dlatego też bez zbędnego przedłużania mogę jednoznacznie przyznać, że nową grą za darmo dostępna w ramach rozdawnictwa EGS jest Aerial_Knight’s Never Yield. To dość specyficzny endless runner w 3D, który przybliża nam miejską kulturę Detroit.

Jest tu sporo dobrego, szczególnie dla fanów muzyki odgrywającej kluczową rolę w rozgrywce. Sam gameplay jest dość prosty, bo nadal mowa o bieganiu przed siebie i pokonywaniu przeszkód. Zaintrygować może jednak bardzo ciekawy klimat. Akcja gry rozgrywa się we wzorowanym na Tokio futurystycznym Detroit.

Dowiedzieliśmy się również, że już za tydzień bez opłat odbierzemy Astro Duel II. Jeśli tytuł Wam nic nie mówi, to nie szkodzi – to kolejny mniejszy indyk. Jest to jednak bardzo ciekawa oferta, bo mówimy o grze, która od dnia debiutu stanie się dostępna za darmo! Premierę zaplanowano na 7 marca i tego też dnia pojawi się w EGS.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie