Niezwykle udana szczurza gra za darmo do odebrania. Spieszcie się

Gra za darmo w Epic Games Store. Wybitna przygoda ze szczurami
Newsy PC

Lepiej nie przespać nowej oferty Epic Games Store. Kolejna, przedostatnia już gra za darmo to A Plague Tale: Innocence, czyli ceniona gra o szczurzej pladze.

Epic Games Store już kończy ze świątecznym i noworocznym rozdawnictwem. Nie oznacza to, że w każdy kolejny czwartek nie będzie gier do odebrania – firma już wcześniej zapewniała, że taka forma zachęcania użytkowników nadal będzie istnieć. Przez ostatnie tygodnie mogliśmy jednak odbierać gry za darmo w ramach codziennego, świątecznego rozdawnictwa. Mamy na to jednak wyłącznie jedną dobę, więc radzę się spieszyć.

Tym bardziej że przedostatnia gra za darmo to niezwykle cenione i naprawdę świetne A Plague Tale: Innocence. Jest to pierwsza część serii o siostrze i bracie, którzy muszą przetrwać i potencjalnie znaleźć remedium na szczurzą apokalipsę, która panoszy się po Francji w połowie XIV-wieku. Dość powiedzieć, że pod względem narracyjnym mamy do czynienia z produkcją, która ani trochę nie ustępuje produkcjom AAA.

Tytuł za darmo możecie odbierać do dzisiaj, tj. 4 stycznia 2024 roku, do godziny 17:00. Wtedy też oferta zmieni się na nową. Teoretycznie ma to być tajemnicze zwieńczenie świątecznych prezentów, ale w praktyce „główne danie” już wcześniej wyciekło. Już dziś podobno odbierzemy Marvel’s Guardians of the Galaxy!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie