Pokonujcie demony z koszmarów i to bez opłat. Odbierzcie świetną grę zupełnie za darmo

Gra za darmo do odebrania pozwoli Wam pokonać hordy demonów
Newsy PC

Nowa gra za darmo w Epic Games Store jest już dostępna od wczoraj. Chcę tylko przypomnieć o jej odebraniu, bo czasu pozostało niewiele.

Sporo różnych bohaterów, z czego każdy oferuje zupełnie inne podejście do rozwiązywania konfliktów. Ponad 50 ulepszeń, które za każdym razem zmieniają rozgrywkę czyniąc ją niepowtarzalną. Obiecywane popremierowe wsparcie oraz hordy przeciwników do ubicia. To wszystko znajdziecie w 20 Minutes Til Dawn, które jest kolejną grą za darmo w Epic Games Store.

Nowa gra za darmo w Epic Games Store to 20 Minutes Til Dawn

Może początek brzmi, jakbym faktycznie chciał sprzedać Wam tę grę, ale tak wcale nie jest. Po prostu przypominam, że nowa darmówka jest dostępna na Epicu. Rozdawnictwo nie potrwa wiecznie, bo tytuł odbierzcie do dzisiaj, do godziny 17:00. Wtedy oferta zmieni się na nową i świetny roguelike przepadnie na wieczność. No, chyba że będziecie chcieli go kupić za jakieś 20 zł, ale „za darmo” brzmi jednak lepiej, prawda?

20 Minutes Til Dawn, jak sama nazwa wskazuje, to gra, w której musimy przetrwać równe 20 minut do świtu. Problem w tym, że zewsząd atakują nas hordy demonów rodem z Lovecrafta. Twórcy połączyli ze sobą roguelike’a, bullet hell, survival, shoot’em up, a wszystko to podlali sosem rodem z najmroczniejszych wyobrażeń samotnika z Providence. Czy warto? No jasne!

Dziś najpewniej pojawi się A Plague Tale: Innocence. Za to jutro najpewniej będziemy mogli liczyć na Marvel’s Guardians of the Galaxy!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie