Gra za darmo do wyboru za pre-order The Division 2

Gra za darmo do wyboru za pre-order The Division 2
Gry za darmo Newsy PC

Ubisoft odpala akcję wspierającą zamówienia przedpremierowe The Division 2. 

Ubisoft zbiera zamówienia przedpremierowe na The Division 2 i w przypadku cyfrowej wersji na PC oferuje świetny gratis. Jeśli zamówicie cyfrową wersję gry na blaszaki, dostaniecie za darmo jedną z trzech gier. Do wyboru Watch Dogs 2, Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands lub Far Cry Primal. Gratis powędruje też do graczy, które już wcześniej złożyły pre-order.

Pamiętajcie jednak, że darmowa gra należy się tylko tym osobom, które złożą zamówienia przedpremierowe w sklepie Ubisoftu, w Epic Games Store lub u jednego z oficjalnych partnerów firmy. Listę partnerów znajdziecie na tej stronie.

Akcja z rozdawnictwem gier za pre-order trwa do 14 marca. Wybrany gratis możecie już teraz pobrać na dysk twardy komputera, lecz uruchomicie go dopiero w dniu premiery The Division 2, czyli 15 marca. Warto również zaznaczyć, że darmową grę należy odebrać do 31 marca, ponieważ później bonus przepadnie.

Premiera The Division 2 została zaplanowana na 15 marca tego roku. Zagramy na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

The Division 2 – otwarta beta – start i zakończenie

Ubisoft informuje, że otwarta beta The Division rozpocznie się 1 marca i potrwa do 4 marca. Będą to dni weekendowe, zatem z pewnością wielu graczy znajdzie czas, by wypróbować tytuł przed premierą. Można powiedzieć, że dostaniemy w zasadzie niemal gotowy kod, ponieważ po zakończeniu otwartych testów pozostaną niecałe dwa tygodnie do premiery gry i wątpliwe, by deweloperzy przez ten czas dokonali istotnych zmian w rozgrywce. Głównym celem testów będzie zapewne sprawdzenie infrastruktury sieciowej pod jak największym obciążeniem serwerów.

Ubisoft nie ujawnił jeszcze, jaka będzie zawartość otwartej bety The Division 2. Szczegóły mają zostać podane już wkrótce.

 

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie