Dalsze losy Jona Snowa rzeczywiście powstają. Spin-off Gry o tron potwierdzony m.in. przez twórcę uniwersum

Gra o tron spin-off. Kolejne osoby potwierdzają serial z Jonem Snowem
Baza postaci Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale Uniwersum

Kolejne osoby z serialowego świata potwierdzają, że spin-off serialu Gra o tron poświęcony postaci królewskiego bękarta rzeczywiście powstaje.

Pierwsze, choć jeszcze skąpe informacje na ten temat pojawiły się zaledwie przed tygodniem. Dziś wszystko wskazuje na to, że prace nad produkcją naprawdę trwają i są już bardziej zaawansowane, niż do tej pory sądziliśmy. Potwierdzenie projektu przyszło z dwóch stron, choć obie są mocno zaangażowane w całe uniwersum. Jedną z nich jest wręcz twórca całego świata, czyli George R.R. Martin. Pisarz regularnie publikuje nowe treści na swoim oficjalnym blogu; w jednym z ostatnich wpisów pojawiła się informacja poświęcona postaci Jona Snowa i tworzonemu sequelowi serialu. Martin zdradził również roboczy tytuł, który brzmi po prostu Snow:

„Snow był w produkcji prawie tak długo jak trzy pozostałe projekty, ale z jakiegoś powodu nigdy go nie ogłosili, a informacja nie wyciekła… aż do teraz.”

Niezależnie od Martina projekt potwierdziła także aktorka Emilia Clarke. Serialowa Daenerys zdradziła ponadto, że pomysłodawcą serialu był sam Kit Harrington. Odtwórca roli Jona Snowa miał samodzielnie sprowadzić scenarzystów i showrunnerów do produkcji; wygląda więc na to, że aktor ma konkretny pomysł na rozwój swojego bohatera. Mimo wszystko włodarze stacji nie dali jeszcze projektowi zielonego światła; kolejne doniesienia mogą jednak wywrzeć pewną presję na HBO, co daje serialowi pewne szanse.

Według słów Martina produkcja zgłębiająca dalsze losy Jona Snowa to tylko jeden spin-off z czterech projektów z uniwersum serialu Gra o tron rozwijanych obecnie przez HBO. Wiadomo już, że latem zadebiutuje Ród smoka, czyli historia królewskiej rodziny Targaryenów. Kolejnym spin-offem jest zapowiedziany jeszcze w ubiegłym roku Dunk & Egg. Jak na razie nie ma dokładnych informacji na temat czwartego serialu; według dotychczasowych doniesień ma to być Ten Thousand Ships poświęcone księżniczce Nymerii lub o postaci Corlysa Velaryona.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie