Jon Snow powróci na ekrany. HBO szykuje sequel Gry o tron

Gra o tron otrzyma sequel poświęcony postaci Jona Snowa
Baza postaci Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale Uniwersum

HBO przygotowuje sequel serialu Gra o tron. Tym razem nowa produkcja będzie poświęcona postaci Jona Snowa.

Portal The Hollywood Reporter informuje, że jedna z nielicznych postaci, którym udało się przeżyć mordercze wydarzenia z Gry o tron, otrzyma swój własny serial. W nowej produkcji poznamy dalsze losy Aegona Targaryena, przez większość sezonów znanego jako Jon Snow. Bękart Neda Starka odkrył swoje pochodzenie w ósmym sezonie popularnego serialu, a to oczywiście otwiera dla niego szereg nowych dróg nawet po jego wygnaniu z Westeros. Wygląda więc na to, że twórcy serialu mają już pewien pomysł na przyszłość dawnego lorda dowódcy Nocnej Straży.

Jak na razie nie ma zbyt wielu konkretnych informacji na temat nowego tytułu z uniwersum. Wiadomo jedynie, że swoją rolę powtórzy Kit Harington wcielający się już w Jona Snowa w oryginalnym serialu. Nie wiadomo jeszcze, kto mógłby mu towarzyszyć na ekranie i czy zobaczymy tam którąś z innych pozostałych przy życiu postaci.

To nie jest jedyny spin-off przygotowywany przez HBO. Trwają prace nad kolejnymi siedmioma projektami. Najbliższy ukaże się już tego lata; w sierpniu światło dzienne ujrzy Gra o tron: Ród smoka. W przeciwieństwie do serialu z Kitem Haringtonem akcję House of the Dragon osadzono przed wydarzeniami z Gry o tron. Serial poświęcony królewskiemu bękartowi jest właściwie pierwszym tytułem, który rozegra się już po pamiętnym finale oryginalnej produkcji.

Jako że nadchodzący tytuł jest jeszcze w bardzo wczesnej fazie prac, nie wiadomo kiedy serial może się ukazać.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie