Gothic 2 Noc Kruka: Przeznaczenie. Polacy pracują nad ogromnym rozszerzeniem

Niemal 600 zadań, nowe wątki i masa innych atrakcji.

Niektórzy o Gothic 2 już dawno zapomnieli, niektórzy po prostu nie mogą żyć bez tego tytułu. Jeśli należycie do tej drugiej grupy, powinniście zainteresować się modem Przeznaczenie, który tworzy polska grupa zapaleńców zrzeszonych w Destiny Team.


Gothic 2 Noc Kruka: Przeznaczenie ma być ogromnym rozszerzeniem (modyfikacją), które zmieni niektóre modele broni, pancerzy, poprawi balans, doda nowe obiekty oraz wątki.

Całe Khorinis zatętni życiem, nie spotkamy już nikogo bezimiennego, z każdym porozmawiamy, od niektórych dostaniemy ciekawe zlecenia. Podobnie będzie na farmach, w Jarkendarze i Górniczej Dolinie! Niemal 600 zadań… W Przeznaczeniu pojawi się zupełnie zmieniony i mocno rozbudowany wątek Mrocznych oraz Bandytów – z ich obozem w GD. Pracujemy też nad niezwykle efektownym i ciekawym wątkiem Łowców Nieumarłych. Zapowiada się największy dodatek do klasycznego G2NK – tłumaczą twórcy moda.

Ciekawe, co też z tego wyjdzie. Mamy nadzieję, że mod będzie naprawdę udany. Niestety jeszcze nie wiadomo, kiedy Przeznaczenie ujrzy światło dzienne. Jeśli się pojawi, odpalicie starego Gothic 2?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

 • TypeR

  A co z dialogami ? Będą jakoś profesjonalnie stworzone czy zwykłe “plucie do mikrofonu” ?

  • Kukur

   Nie będzie wcale dubbingu.

   • W takim razie będzie się to beznadziejnie prezentować. Gadamy z kimś na głos, nagle z inną osobą już na niemo. Albo co gorsza – jeśli dojdą nowe teksty do istniejących NPC, a zgaduję, że tak właśnie będzie – ta sama postać raz będzie mówić, a raz cisza.

    Jak dla mnie MEGA popsuje to klimat i zniweluje mocno wartość samego rozszerzenia.

111 Shares
Share111
+1
Tweet