God of War i Uncharted trafią do sklepu GOG. Debiut na platformie niedługo

GOG
Newsy PC

Już niedługo będziemy mogli wzbogacić kolekcję gier na GOG o nowe tytuły. Mowa o dwóch świetnych grach, które pierwotnie cieszyły graczy na PlayStation, a od jakiegoś czasu są już dostępne na PC. Na platformę GOG trafi bowiem God of War i UNCHARTED™: Legacy of Thieves Collection. To dwie genialne gry, wobec których nie da się przejść obojętnie!

Nowe gry na platformie GOG

Lubicie wzbogacać swoją bibliotekę gier o nowe, genialne tytuły? Na pewno — robimy to wszyscy, bo nic nie cieszy tak, jak rosnące portfolio wspaniałych tytułów. Jeżeli jesteście fanami gier zbieranych na platformie GOG, to mamy dla was dobre wieści. Już niedługo do sklepu trafią dwie świetne gry. To hity, które znane są graczom z PlayStation, ale również od niedawna i PC.

Chodzi o God of War i UNCHARTED™: Legacy of Thieves Collection. Obydwie gry to dobrze przyjęte porty tytułów z PS4, które są równie świetne na pecetach. W sprzedaży już niedługo:

Bez DRM, z pełną polską lokalizacją i tak samo wciągającą rozgrywką — czego chcieć więcej? Gry trafią do sprzedaży już niedługo. Warto śledzić informacje na stronie sklepu, aby się nie spóźnić i móc szybko nabyć te dwie bardzo dobre produkcje.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie