Kultowa gra wyścigowa za darmo. GOG rozdaje tytuł z okazji Walentynek. Są też inne promocje

FlatOut za darmo
PC

Z okazji Walentynek w serwisie GOG.com możecie za darmo odebrać grę wyścigową FlatOut, w której demolka odgrywa główną rolę. Rozpoczęła się również wyprzedaż „Miłość od pierwszego piksela”.

Bugbear Entertainment rozdaje obecnie zupełnie za darmo pierwszą grę z serii FlatOut. Do 22 lutego warto więc odwiedzić stronę sklepu GOG i zdobyć swoją kopię. FlatOut ukazało się w 2005 roku, a celem gry było dostarczenie ekscytującego połączenia wysokooktanowych wyścigów i akcji w stylu demolition derby. Gra oferowała również śmiertelnie niebezpieczne akrobacje, które mogły wyrzucić kierowcę przez przednią szybę. To było coś!

FlatOut za darmo na GOG – wyścigi i demolka w jednym

Jedną z największych zalet gry na tamte czasy był jej silnik. Umożliwiał on animacje ragdoll i bardzo zaawansowany model kolizji. Oprócz tego gra oferowała 36 torów wyścigowych z ulegającym zniszczeniom otoczeniem. Krótko mówiąc, była to swego czasu niesamowita zręcznościowa gra wyścigowa. I choć seria po czasie straciła swój urok, to warto wspomnieć, że w 2018 roku Bugbear Entertainment wydało grę Wreckfest, która okazała się całkiem niezłym duchowym spadkobiercą FlatOuta. Jakby nie było, zdecydowanie warto grę odebrać i sprawdzić. Bez znaczenia, czy jesteśmy starszym graczem poszukującym nostalgii, czy też młodszym, którego interesuje retro giercowanie.

Wyprzedaż walentynkowa na GOG

Ale to nie koniec dobrych wieści dla graczy, ponieważ oprócz darmówki, GOG przygotował także promocję o nazwie “Miłość od pierwszego piksela”. Można na niej wyrwać tytuły w naprawdę kosmicznie niskich cenach. M.in. Divinity: Original Sin 2 – Definitive Edition za 49 złotych, Disco Elysium – The Final Cut za 36 złotych czy Kingdom Come: Deliverance Royal Edition za 34 złote. Wszystkie przeceny znajdziecie przechodząc pod ten link.

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie