Przecieki z GTA VI na zwiastunie… Goat Simulator 3. Chwila, co?

GTA VI - przecieki z gry na zwiastunie... Goat Simulator 3. Chwila, co?!
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Ostatnio GTA VI znów pojawiło się na ustach wielu, a to za sprawą… Goat Simulator 3. Brzmi to kuriozalnie, ale twórcy postanowili się zabawić z fanami, jednak w zamian dostali rykoszetem.

Chyba każdy doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak wielkim wydarzeniem w tym roku było przedostanie się do sieci materiałów z wczesnej wersji GTA VI. Po całym internecie krążyły nie tylko filmiki z gry, ale również szczegóły odnalezione w jej plikach. Jakby tego było mało, pojawiły się nawet fragmenty kodu źródłowego projektu. Dla deweloperów była to straszna sytuacja i to taka, którą branża zapamięta na wiele lat.

Od tamtej pory materiały jednak zniknęły z sieci, a twórcy mogli nieco odetchnąć z ulgą. Ktoś w Coffee Stain wymyślił, że fajnie byłoby je wykorzystać do reklamy własnej gry. Dlatego też pojawił się bardzo dziwaczny i kuriozalny zwiastun Goat Simulator 3. Nie – nie szukajcie go poniżej, bo wszelkie jego ślady zostały już w internecie zatarte.

Krótki spot pokazywał policjanta Shauna. Oczywiście całość utrzymana była w charakterystycznym dla gry klimacie – było głupkowato, bezsensownie i luźno. W pewnym jednak momencie twórcy wrzucili Shauna do dziwnego montażu zawierającego filmowe materiały z GTA VI. Nie trzeba było długo czekać na to, aż Take-Two ogarnęło sytuację i wystosowało konkretną prośbę o usunięcie tego filmiku.

Zwiastun zniknął w zasadzie tak szybko, jak się pojawił. Na razie nie otrzymaliśmy żadnego wyjaśnienia ze strony twórców Goat Simulator 3 ani wydawcy serii GTA. I zapewne na nic takiego nie ma sensu liczyć, bo najpewniej każdy liczy, że sytuacja (znów) rozejdzie się po kościach.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie