Znamy rozmiar Ghostwire: Tokyo na PS5. Malutkie, czyż nie?

Znamy rozmiar Ghostwire: Tokyo na PS5. Malutkie, czyż nie?
PS5

Ujawniono rozmiar plików Ghostwire: Tokyo w wersji na PlayStation 5. Gra zajmie naprawdę bardzo mało miejsca na dysku w porównaniu do innych nowych tytułów.

Gra w wersji bez premierowej aktualizacji zajmuje dokładnie 19,472 GB – informuje PlayStation Game Size. Wydana w chwili debiutu aktualizacja może zwiększyć rozmiar wymaganych do zainstalowania na dysku plików. Nie znamy jednak dokładnego rozmiaru premierowej łatki.

Co ciekawe, gra zajmuje na PS5 praktycznie tyle samo miejsca, co na PC. Ujawnione niedawno wymagania sprzętowe wskazują, że Ghostwire zarezerwuje dla siebie około 20 GB także na dysku twardym naszego komputera.

Niezależnie od tego, na czym zagramy, trzeba przyznać, że tytuł zajmuje wyjątkowo mało miejsca na dysku. Nowe wysokobudżetowe produkcje zazwyczaj zajmują od 40 GB do nawet 100 GB. Najnowsza propozycja od Tango Gameworks jest więc bardzo miłym odstępstwem od reguły, do jakiej przyzwyczaili nas inni deweloperzy.

Ghostwire: Tokyo trafi w ręce wszystkich graczy 25 marca, a posiadacze wersji Deluxe zagrają już 22 marca. Produkcja będzie dostępna na PlayStation 5 oraz PC, jednak za jakiś czas może trafić też na konsole Xbox.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie