Grzegorz Rosa

Człowiek niewielu talentów i wielu wad, ale podobno umie grać w gry…

0 komentarzy

Ghostrunner – nowy trailer i zapisy do bety cyberpunkowej gry akcji

Fragmenty Ghostrunner zaprezentowano na nowym wideo z Gamescom 2020. Grę będzie można poznać jeszcze bliżej po zapisaniu się do beta testów.

Wizja eksploracji nowoczesnego świata w biegu i z mieczem w dłoni przypadła Wam do gustu? Nowy trailer Ghostrunner powinien choć na chwilę ugasić pragnienie. Na pierwszym planie mamy widok z pierwszej osoby, która, z precyzją asasyna, eliminuje wrogów przy pomocy broni ręcznej; natomiast w tle miasto oblane cyberpunkowym klimatem.

A jeśli nie wystarczą Wam same widoki, to jest szansa, aby z bliższej odległości przyjrzeć się oferowanej rozgrywce. Twórcy zaczęli zbierać ochotników do beta testów. Swój udział trzeba zgłosić na na oficjalnym kanale Discord, by później wypełnić krótki formularz. Wskazana jest szybkość działania, bowiem rejestracja potrwa do 13 września.

Kto powinien rozważyć udział w beta testach? Oczywiście fani gier, podlanych cyberpunkiem. Wiele elementów Ghostrunnera jest zaczerpniętych z Bioshock Infinite, Dark Messiah i Mirrors Edge, więc również miłośnicy tych tytułów mogą znaleźć w niej coś dla siebie. Ci niezdecydowani muszą poczekać do 15 września, gdyż wtedy zostanie ukazany kolejny materiał z gry.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się