Pogromcy Duchów chyba nie mogli doczekać się lepszej gry. Tylko popatrzcie na zwiastun

Ghostbusters_ Spirits Unleashed - samochód Pogromców
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Świetna wiadomość dla fanów Pogromców Duchów. Studio znane z Friday The 13th: The Videogame zapowiedziało właśnie Ghostbusters: Spirits Unleashed.

Po wydanym w 2021 roku filmie aż zapragnąłem powrócić do świata Pogromców Duchów, ale szczerze mówiąc, nie miałem ku temu zbyt wielu możliwości.

Ghostbusters: Spirits Unleashed to asymetryczny FPS

Ja wiem, że obecnie jest przesyt wszelkiego rodzaju „asymetrycznymi grami multiplayer”. Po dość bolesnych upadkach w rodzaju Predator Hunting Grounds zdawać by się mogło, że więcej marek nie zostanie zmienionych na wieloosobowe strzelanki. No jednak tak się nie dzieje, bo studio Illfonic pracuje nad nową grą z uniwersum Ghostbusters.

Czemu brzmi to dobrze? Po pierwsze – zwiastun zapowiada solidną rozgrywkę i przywiązanie do klimatu znanego z oryginalnych filmów. Po drugie – nie ma zbyt wielu dobrych gier w tym uniwersum, tym bardziej, gdy chodzi o pozycje multiplayer. No i wreszcie po trzecie – polowanie na duchy ze znajomymi brzmi jak świetny sposób na spędzenie weekendu! No i warto też podkreślić, iż nowy tytuł to w istocie FPS, ale wiem, że nie każdemu się to spodoba.

Twórcy zadbali o całe wyposażenie i techniki chwytania duchów znane z filmów. Do tego możemy liczyć na przyjemną dla oka grafikę, pełną gamę różnego rodzaju stworów do schwytania i znane osobistości. W swoje role ponownie wcielą się Ernie Hudson i Dan Akroyd. To jednak nie nimi przyjdzie nam pokierować. Wraz ze znajomymi założymy nową grupę Ghostbusters.

Oczywiście czymże byłaby gra multiplayer bez PVP? Tutaj też się pojawi, a duchy będą miały sporo sposobów na obronę przed łowcami. Do tego każdy będzie mógł awansować swoją postać i ją customizować oraz zmieniać wyposażenie.

Przypomnijmy, że studio Illfonic pracuje równocześnie nad grą opartą na Teksańskiej Masakrze Piłą Mechaniczną. Tytuł zapowiada się wyjątkowo, tym bardziej że odwróci formułę asymetrycznych gier online. 4 ocalałych zmierzy się z 3 znanymi z filmów łowcami.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie