Zapowiedziano The Texas Chain Saw Massacre. Leatherface zapoluje na graczy

The Texas Chain Saw Massacre - grafika
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Zapowiedziano The Texas Chain Saw Massacre, czyli grę z asynchronicznym trybem multiplayer, w której na graczy zapoluje Leatherface.

O tytule tym słyszeliśmy od jakiegoś czasu i dopiero teraz oficjalnie go ogłoszono. Nie poznaliśmy jednak daty premiery ani platform, na jakich ukaże się ta produkcja. Na razie musimy zadowolić się krótkim, ale dość wymownym zwiastunem gry.

Co ciekawe, jest to pierwsza licencjonowana gra na podstawie Teksańskiej masakry od 1983 roku. Oczywiście Leatherface pojawiał się w innych produkcjach, ale nie otrzymał własnej gry, w której stałby na pierwszym planie.

Teraz, prawie 50 lat po premierze filmu, fakt, że ja, wraz z moimi kolegami z Gun Interactive i Sumo Digital Nottingham, mamy za zadanie stworzyć odpowiednią grę wideo na podstawie Teksańskiej masakry piłą mechaniczną jest co najmniej surrealistyczny. Będzie to pierwsza licencjonowana gra od 1983 roku. I dla całego nowego pokolenia, to będzie ich wejście do horroru i makabry, która pozostawiła wrażenie na mnie tak wiele lat temu. (…)

– powiedział Ronnie Hobbs, Creative Director w Gun Interactive

Wkrótce mamy poznać kolejne informacje na temat tego tytułu. Na razie musi nam wystarczyć zamieszczony wyżej zwiastun oraz wstępne szczegóły udostępnione na stronie deweloperów.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie