Darmowe granie w „boliwijską” strzelaninę startuje już dzisiaj

Darmowe granie w „boliwijską” strzelaninę startuje już dzisiaj
Newsy PC PS4 XOne

Można się bawić za free przez kilka nadchodzących dni.

Przypominamy, że darmowy weekend z Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands potrwa od 12 do 15 października na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Oprócz bezpłatnego weekendu, Ubisoft oferuje także 50% rabat na wszystkie edycje gry. Osoby, które zakupią pełną wersję gry, zachowają postępy osiągnięte w trakcie bezpłatnego weekendu.

Premiery gier (9-15 października 2017). Koniec pewnej epoki w CoD, II wojna światowa, mocny horror…

Podczas zabawy wypróbujemy nowy tryb Ghost War, w którym dwie grupy graczy biorą udział w deathmatchach drużynowych czterech na czterech (4v4) w podobny taktyczny sposób, jak w podstawowej wersji gry, gdzie strategia jest równie ważna jak umiejętności. Używając jednej z dwunastu różnorodnych klas, z których każda posiada własną charakterystykę, broń, profity i opcje personalizacji, gracze będą walczyli z wrogiem na ośmiu mapach. Ghost War zawierać będzie także nowe mechaniki PvP, takie jak ogień zaporowy i markery dźwiękowe, gwarantujące realistyczny, wojskowy, strategiczny, drużynowy tryb dla wielu graczy.

Dodatkowo zespół producencki planuje rozszerzyć tryb PvP, dodając nowe klasy, mapy i tryby w ciągu kolejnych kilku miesięcy, jednocześnie przez cały czas pracując nad aktualizacjami balansu i jakości. Wszystkie nowe mapy i tryby będą bezpłatne dla wszystkich graczy. Nowe klasy będą mogły zostać odblokowane za kredyty prestiżu zdobywane poprzez dokonywanie postępów,a także będą dostępne bezpłatnie w jednotygodniowym wczesnym dostępie dla wszystkich posiadaczy przepustki sezonowej Ghost Recon Wildlands.

Źródło: Ubisoft, opracowanie własne

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie