Nowość w grze Ubisoftu jednak później na jednej z platform

Kwestie techniczne…

Według wcześniejszych planów Ubisoftu, tryb Ghost War, nowa bezpłatna aktualizacja PvP do Ghost Recon Wildlands, miała pojawić się na PC, PS4 i Xbox One dzisiaj, 10 października.

Jak się jednak okazuje, posiadacze komputerów muszą poczekać dłużej. Będziemy musieli opóźnić premierę Ghost War na PC do czwartku, 12 października, 11:00 czasu UTC ze względu na kwestię techniczną związaną z aktualizacją tytułu 8. Robimy wszystko, aby jak najszybciej rozwiązać problem – czytamy na oficjalnym forum strzelaniny.

Premiery gier (9-15 października 2017). Koniec pewnej epoki w CoD, II wojna światowa, mocny horror…

Ghost War dwie grupy graczy biorą udział w deathmatchach drużynowych czterech na czterech (4v4) w podobny taktyczny sposób, jak w podstawowej wersji gry, gdzie strategia jest równie ważna jak umiejętności. Używając jednej z dwunastu różnorodnych klas, z których każda posiada własną charakterystykę, broń, profity i opcje personalizacji, gracze będą walczyli z wrogiem na ośmiu mapach. Ghost War zawierać będzie także nowe mechaniki PvP, takie jak ogień zaporowy i markery dźwiękowe, gwarantujące realistyczny, wojskowy, strategiczny, drużynowy tryb dla wielu graczy.

Dodatkowo zespół producencki planuje rozszerzyć tryb PvP, dodając nowe klasy, mapy i tryby w ciągu kolejnych kilku miesięcy, jednocześnie przez cały czas pracując nad aktualizacjami balansu i jakości. Wszystkie nowe mapy i tryby będą bezpłatne dla wszystkich graczy. Nowe klasy będą mogły zostać odblokowane za kredyty prestiżu zdobywane poprzez dokonywanie postępów,a także będą dostępne bezpłatnie w jednotygodniowym wczesnym dostępie dla wszystkich posiadaczy przepustki sezonowej Ghost Recon Wildlands.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.