Ghost Recon: Wildlands w promocji. Jest też jedna ważna zmiana w grze

Dobra cena za popularną produkcję.

Już od dziś w ramach Oferty Tygodnia w PlayStation Store można dostać grę Ghost Recon: Wildlands od 113 zł. Jest to cena za wersję standardową. Deluxe kosztuje 124 zł, a Gold 209 zł. Jest również Przepustka Sezonowa za 99 zł. To jednak nie wszystko.

Ubisoft podaje, że do produkcji trafią specjalne lootboxy. Wraz z kolejną aktualizacją Ghost Recon Wildlands – Extended Ops – wprowadzimy skrzynie bitewne, które mają za zadanie dać wam nowy, łatwy sposób na kosmetyczną personalizację zarówno w trybie kampanii, jak i w Ghost War. Aktualizacja Extended Ops będzie dostępna przed końcem tego miesiąca na wszystkich platformach. Niedługo ogłosimy więcej informacji na temat tej aktualizacji.


Podczas prac nad skrzyniami bitewnymi dołożyliśmy wszelkich starań, by cały system dobierał przedmioty w sposób sprawiedliwy dla wszystkich graczy. Dopilnowaliśmy także, by nie miały one żadnego wpływu na rozgrywkę i postępy gracza. Poniżej znajdziecie F.A.Q., w którym znajdziecie więcej informacji na temat implementacji nowego sklepu – czytamy na oficjalnej stronie Ubisoftu.

Źródło: Ubisoft

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.