Steam nie daje odetchnąć od promocji. Zbliża się coś wielkiego!

Już niedługo.

Największe wyprzedaże na Steam są realizowane w okresie letnim i świątecznym, lecz Valve organizuje również mniejsze sezonowe akcje przez cały rok. Jeśli czekacie zatem na kolejna okazję do wydawania pieniędzy na Steam, mamy dla Was dobre wieści, choć jeszcze nieoficjalne.

Jak możemy przeczytać na koncie Steam Database w serwisie Twitter, następna wielka wyprzedaż na Steam rozpocznie się 15 lutego i potrwa do 19 lutego. Mowa o wyprzedaży, która ma zostać zorganizowana z okazji Chińskiego Nowego Roku, czyli Steam Lunar New Year Sale.

Jest jeszcze drugie źródło, które wspomina o tej samej wyprzedaży i podaje taki sam okres jej trwania. Owe źródło, to zrzut ekranu z wiadomości (poniżej), która prawdopodobnie jest rozsyłana przez Steam do partnerów platformy (dzięki PCGamesN). W e-mailu czytamy: Z radością ogłaszamy nadchodzącą wyprzedaż na Steam z okazji Chińskiego Nowego Roku. Potrwa ona od 15 do 19 lutego.

Chiński Nowy Rok rozpoczyna się 16 lutego, zatem data jak najbardziej się zgadza. Pamiętajcie jednak, że to jeszcze nieoficjalne informacje.

Lunar New Year Sale 2018

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.