Darmowe strzelanie i sprawdzanie nowości w grze Ubisoftu

Są chętni do pogrania za free?

Firma Ubisoft ogłosiła, że Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands będzie dostępne bezpłatnie przez cały weekend 12-15 października na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Dodatkowo dzięki dostępowi do całej zawartości podstawowej gry gracze zyskają szansę na poznanie Ghost War, nowej bezpłatnej aktualizacji PvP do Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands, która pojawi się na wszystkich dostępnych platformach 10 października.

Premiery gier (9-15 października 2017). Koniec pewnej epoki w CoD, II wojna światowa, mocny horror…

Nowi gracze będą mogli zacząć pobierać grę już dziś, 9 października, przez Uplay PC. Oprócz bezpłatnego weekendu Ubisoft oferuje także 50% rabat na wszystkie edycje gry. Osoby, które zakupią pełną wersję gry, zachowają postępy osiągnięte w trakcie bezpłatnego weekendu. Odwiedź www.ghostrecon.com/freeweekend, aby pobrać grę na PC wcześniej i zyskać wszystkie szczegółowe informacje na temat bezpłatnego weekendu.

W Ghost War dwie grupy graczy biorą udział w deathmatchach drużynowych czterech na czterech (4v4) w podobny taktyczny sposób, jak w podstawowej wersji gry, gdzie strategia jest równie ważna jak umiejętności. Używając jednej z dwunastu różnorodnych klas, z których każda posiada własną charakterystykę, broń, profity i opcje personalizacji, gracze będą walczyli z wrogiem na ośmiu mapach. Ghost War zawierać będzie także nowe mechaniki PvP, takie jak ogień zaporowy i markery dźwiękowe, gwarantujące realistyczny, wojskowy, strategiczny, drużynowy tryb dla wielu graczy.

Dodatkowo zespół producencki planuje rozszerzyć tryb PvP, dodając nowe klasy, mapy i tryby w ciągu kolejnych kilku miesięcy, jednocześnie przez cały czas pracując nad aktualizacjami balansu i jakości. Wszystkie nowe mapy i tryby będą bezpłatne dla wszystkich graczy. Nowe klasy będą mogły zostać odblokowane za kredyty prestiżu zdobywane poprzez dokonywanie postępów,a także będą dostępne bezpłatnie w jednotygodniowym wczesnym dostępie dla wszystkich posiadaczy przepustki sezonowej Ghost Recon Wildlands.

Źródło: Ubisoft, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.