Nowe skrzynie w strzelance Ubisoftu do końca miesiąca. Oto szczegóły

Jest się czego bać?

Ubisoft informuje, że do końca stycznia Ghost Recon Wildlands otrzyma aktualizację Extended Ops, która wprowadzi skrzynie bitewne do gry. Mają one nam zapewnić łatwy sposób na kosmetyczną personalizację zarówno w trybie kampanii, jak i w Ghost War.

Wielu graczy słysząc słowo skrzynka podchodzi do tematu ostrożnie. Jednak Ubisoft podkreśla, że podczas prac nad skrzyniami bitewnymi dołożono wszelkich starań, by cały system dobierał przedmioty w sposób sprawiedliwy dla wszystkich graczy. Dopilnowano także, by skrzynie nie miały żadnego wpływu na rozgrywkę i postępy gracza.

Więcej informacji o aktualizacji Extended Ops do Ghost Recon Wildlands mamy poznać niebawem. Poniżej znajdziecie natomiast dotychczas opublikowane informacje o skrzynkach w formie F.A.Q.

Jak zdobyć skrzynie bitewne?

Wszyscy gracze otrzymają skrzynię Spec Ops oraz skrzynię Gost War, które można będzie odebrać poprzez Ubisoft Club. Skrzynie bitewne można nabyć w sklepie za 400 kredytów Store. Każda skrzynia zawiera 3 przedmioty, których jeszcze nie posiadasz.

Zawartość skrzyń bitewnych

Skrzynie bitewne to kolekcja zasobników dla trybów kampanii i kooperacji (skrzynia Spec Ops), jak również Ghost War (skrzynia Ghost War). Skrzynie Spec Ops zawierają epicką i egzotyczną broń, a także wiele elementów kosmetycznych, które pozwolą wam jeszcze bardziej cieszyć się z rozgrywki w trybie kampanii.

Skrzynie Ghost War zawierają egzotyczne wersje broni (ze skórką inną od tej, która już jest dostępna w grze – nie ma ona wpływu na statystyki broni), [oraz] elementy personalizacyjne , a także nową, ekskluzywną kolekcję skórek dla twojej postaci, nazwaną „Bohaterowie”.

Wszystkie elementy służące kosmetycznym zmianom mogą być użyte zarówno w trybie kampanii, jak i w Ghost War. W skrzyniach bitewnych znajdziecie w sumie ponad 200 przedmiotów. Wszystkie przedmioty można także zakupić w sklepie w różnych pakietach – poza skórkami z serii „Bohaterowie”, które można znaleźć wyłącznie w skrzyniach bitewnych.

Możecie przejrzeć listę wszystkich przedmiotów, które macie szansę zdobyć, na dedykowanej stronie Ghost Recon Network.

Zarządzanie duplikatami

W skrzyniach bitewnych nie trafiają się duplikaty. Gracz otrzyma tylko takie przedmioty, których jeszcze nie posiada.

Szansa na znalezienie przedmiotów

Przedmioty dostępne w skrzyniach bitewnych występują ze zróżnicowaną częstotliwością, która wpływa na szansę znalezienia ich w każdej ze skrzyń:

– Rzadkie

– Epickie

– Legendarne

Źródło: Ubisoft, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.