Darmowe sprawdzanie Ghost Recon Breakpoint. Zapowiedz otwartej bety

Ghost-Recon-Breakpoint
Gry za darmo Newsy PC PS4 XOne

Wszyscy chętni gracze będą mogli przetestować Ghost Recon Breakpoint podczas otwartych beta testów w dniach 26-29 września. Na zamawiających grę przedpremierowo czeka także bonus.

Firma Ubisoft poinformowała, że jeszcze przed premierą Ghost Recon Breakpoint udostępni dla wszystkich chętnych testową wersję swojej najnowszej gry. Otwarta beta zostanie uruchomiona w dniach 26-29 września. Wcześniej, bo od północy 24 września, możliwe będzie pobranie klienta bety na Xbox One, PlayStation 4 oraz na Uplay (PC).

Z okazji otwartych beta testów firma Ubisoft zapowiedziała, że każde zamówienie przedpremierowe złożone na fizyczną kopię gry do końca otwartych beta testów będzie dodatkowo nagrodzone dostępem do specjalnego noża w grze – karambituVanitas. Oferta obowiązuje do końca dnia 29 września u wybranych partnerów handlowych – m.in.:

Ghost Recon Breakpoint – bonus za pre-order

Otwarta beta będzie różnić się swoją zawartością w stosunku do zamkniętych beta testów, które miały miejsce na początku tego miesiąca. Gracze będą mogli odkryć 3 dodatkowe misje z głównego wątku fabularnego, które pozwolą lepiej zrozumieć fabułę gry. Do dyspozycji testujących zostaną oddane także 2 nowe regiony (co w połączeniu z 4 regionami z zamkniętej bety da nam w sumie 6 lokalizacji). Uczestnicy będą mogli spróbować także intensywnej walki w trybie PvP – Ghost War.Tryb multiplayer będzie można rozegrać na 4 dedykowanych mapach. W grze znalazły się także usprawnienia rozgrywki zgłaszane przez społeczność graczy podczas ostatnich testów.

Ghost Recon Breakpoint będzie dostępna od 4 października na PlayStation 4, Xbox One oraz Windows PC, a ponadto ukaże się również na platformę nowej generacji, Stadia. Fani, którzy zakupią edycję Gold, Ultimate lub kolekcjonerską, otrzymają dostęp do gry nawet trzy dni wcześniej.

Źródło: Ubisoft, opracowanie własne

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie